Návrhár foriem pre výrobu plastov v RDM

Hľadáme talentovaného a ambiciózneho Návrhára foriem pre výrobu plastov, ktorý sa stane kľúčovým členom nášho inovačného a progresívneho tímu. V tejto role sa očakáva, že kandidát bude mať zručnosti v oblasti 3D modelovania a vášeň pre technický dizajn, ako aj schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa požiadavkám v oblasti dizajnu a výroby plastov.

Lokalita

Považská Bystrica

Predpokladaný termín nástupu

9.1.2024

Pracovná pozícia

CAD návrhár

Typ zamestnania

Plný úväzok

Plat

2300 €/brutto

Zamestnanecké výhody

 • Konkurencieschopný plat a bonusový program
 • Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
 • Príležitosti pre osobný a profesijný rozvoj
 • Príjemné pracovné prostredie a moderné technológie
 • Zdravotné poistenie a príspevky na dôchodok

Informácie o pracovnej ponuke

Návrhár foriem bude zodpovedný za tvorbu a vývoj nových foriem pre plastové výrobky. Pracovná náplň zahŕňa spoluprácu s výrobným a inžinierskym tímom, testovanie prototypov a implementáciu spätnej väzby zákazníkov do návrhu. Kandidát bude tiež zodpovedný za aktualizáciu a údržbu existujúcich dizajnov.

Ďalšie informácie

Úspešný kandidát bude hrať rozhodujúcu úlohu v celom procese dizajnu, od počiatočného konceptu až po finálnu realizáciu, pričom bude spolupracovať s rôznymi oddeleniami, aby zabezpečil, že výsledný produkt spĺňa najvyššie štandardy kvality a inovácií. Táto pozícia ponúka jedinečnú príležitosť na prácu na čele s najnovšími technológiami v oblasti plastov a na vytváranie produktov, ktoré majú skutočný dopad na trh a spoločnosť.

Predpoklady a zručnosti osobnosti

 • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti dizajnu, inžinierstva alebo súvisiacom odbore
 • Skúsenosti s 3D modelovaním a CAD softvérom
 • Silné analytické a problémové schopnosti
 • Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
 • Vynikajúce komunikačné zručnosti a ovládanie anglického jazyka
 • Skúsenosť s výrobnými procesmi a materiálmi je výhodou

O spoločnosti

Spoločnosť R&D Mold Machining sa od svojho založenia profiluje ako dynamicky sa rozvíjajúca a inovatívna firma, ktorá patrí medzi popredných výrobcov presných dielov pre rôzne priemyselné odvetvia, vrátane strojárstva, automobilového a energetického priemyslu. V snahe o modernizáciu a zlepšovanie ponúka spoločnosť svojim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky a možnosti na osobný a profesionálny rozvoj.

S kvalifikovaným tímom dizajnérov, technológov a CNC programátorov, R&D Mold Machining zabezpečuje celý proces od vývoja až po výrobu dielov a nástrojov. Zamestnanci vo výrobe majú bohaté skúsenosti a hlboké znalosti materiálov, výrobných metód a systémov, čo zaručuje klientom najvyššiu kvalitu výrobkov. Spoločnosť sa špecializuje na vývoj a výrobu foriem pre vstrekovanie plastov, gumových zmesí a viac komponentných foriem, ako aj na formy pre presné liatie a nástroje pre formovanie kompozitných materiálov. Ponúka tiež služby v automotive metrológii, reverznom inžinierstve a vývoji lakovacích automatizovaných prípravkov.

Od roku 2017 R&D Mold Machining rozšírila svoje služby o výrobu dielov z karbónových materiálov, vstúpila do sveta automotive a v súčasnosti spolupracuje s renomovanými značkami ako QEV Group, AMG / Daimler Automotive, Bentley, Seat a Koenigsegg. Firma tiež intenzívne pracuje na vlastných výskumno-vývojových projektoch v spolupráci s partnermi.

Po viac ako 12 rokoch na trhu a s viac ako 50 zamestnancami, R&D Mold Machining neustále posúva hranice v oblasti presnej výroby a inovácií. Ako hovorí Mark Twain: „Umenie napredovania spočíva v tom, že začneme.“

Zdieľajte túto pracovnú ponuku: