Ponuka práce:
Pridaj sa do tímu a objavuj s nami svoj potenciál​

Hľadáme talentovaného a ambiciózneho Návrhára foriem pre výrobu plastov, ktorý sa stane kľúčovým členom nášho inovačného a progresívneho tímu. V tejto role sa očakáva, že kandidát bude mať zručnosti v oblasti 3D modelovania a vášeň pre technický dizajn, ako aj schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa požiadavkám v oblasti dizajnu a výroby plastov.
CAD návrhár
Plný úväzok
2300 €/brutto
9.1.2024
Považská Bystrica
Hladáme skúseného CNC frézara na plný úvazok. Ideálny kandidát by mal mat skúsenosti s frézovaním a nastavovaním CNC strojov. Táto pozícia vyzaduie precine a detailné práce, schopnost riesit problémy a silné technické zrucnosti. Ak máte tieto zrucnosti a hladáte novú vyzvu, poslite nám svoj zivotopis.
Nastavovač CNC strojov, Frézar
Plný úväzok, Samostatne zárobková činnosť
od 7€/hod. brutto
ASAP
Považská Bystrica

O spoločnosti

Spoločnosť R&D Mold Machining sa od svojho založenia profiluje ako dynamicky sa rozvíjajúca a inovatívna firma, ktorá patrí medzi popredných výrobcov presných dielov pre rôzne priemyselné odvetvia, vrátane strojárstva, automobilového a energetického priemyslu. V snahe o modernizáciu a zlepšovanie ponúka spoločnosť svojim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky a možnosti na osobný a profesionálny rozvoj.

S kvalifikovaným tímom dizajnérov, technológov a CNC programátorov, R&D Mold Machining zabezpečuje celý proces od vývoja až po výrobu dielov a nástrojov. Zamestnanci vo výrobe majú bohaté skúsenosti a hlboké znalosti materiálov, výrobných metód a systémov, čo zaručuje klientom najvyššiu kvalitu výrobkov. Spoločnosť sa špecializuje na vývoj a výrobu foriem pre vstrekovanie plastov, gumových zmesí a viac komponentných foriem, ako aj na formy pre presné liatie a nástroje pre formovanie kompozitných materiálov. Ponúka tiež služby v automotive metrológii, reverznom inžinierstve a vývoji lakovacích automatizovaných prípravkov.

Od roku 2017 R&D Mold Machining rozšírila svoje služby o výrobu dielov z karbónových materiálov, vstúpila do sveta automotive a v súčasnosti spolupracuje s renomovanými značkami ako QEV Group, AMG / Daimler Automotive, Bentley, Seat a Koenigsegg. Firma tiež intenzívne pracuje na vlastných výskumno-vývojových projektoch v spolupráci s partnermi.

Po viac ako 12 rokoch na trhu a s viac ako 50 zamestnancami, R&D Mold Machining neustále posúva hranice v oblasti presnej výroby a inovácií. Ako hovorí Mark Twain: „Umenie napredovania spočíva v tom, že začneme.“